Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5743
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kraksa na Cieplickiej

Piątek, 13 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 13 kwietnia 2007, 8:35
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Kraksa na Cieplickiej
Fot. Jerzy Wrona
Po wypadku na rogu Zapolskiej seat wylądował między drzewami.

Najpewniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez białego volswagena polo było przyczyną kolizji z zielonym seatem, do której doszło w czwartek po południu na rogu ulicy Zapolskiej i Cieplickiej w Jeleniej Górze Sobieszowie.

Według relacji świadków białe polo wjechało z parkingu od ulicy Zapolskiej prosto pod koła zielonej ibizy. Kierowca tego pojazdu jechał z centrum Sobieszowa w kierunku Jeleniej Góry. Zauważył wyjeżdżającego na niego białego volkswagena i raptownie zjechał na lewy pas ruchu, aby uniknąć zderzenia.

Nie do końca się to udało: białe polo uderzyło zielonego seata w prawy tylny błotnik. Później kierowca nie mógł opanować tego auta, które odbiło się od lewego krawężnika. Samochodem zarzuciło w prawo, obrócił się o 90 stopni i lewą stroną drzwiami od strony kierowcy wbił się w przydrożne drzewa.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które zabrało do szpitala kierowcę zielonego pojazdu. Sprawcy wypadku, który nie zachował ostrożności przy wyjeżdżaniu z drogi podporządkowanej nic się nie stało.
Interweniowała straż pożarna, która uwolniła zakleszczoną między drzewami ibizę.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja, która apeluje do kierowców o zachowanie wyjątkowej ostrożności na całej ulicy Cieplickiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group