Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 6136
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kradli samochody, handlowali narkotykami

Środa, 11 marca 2009, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: TEJO
REGION: Kradli samochody, handlowali narkotykami
Fot. Policja
Trzy osoby w kajdankach, odzyskane skradzione auto, zabezpieczone elementy karoserii, a także ujawniona metaamfetamina: to skutek działania funkcjonariuszy z Centralnego Biura Śledczego oraz policjantów ze Zgorzelca.

Zatrzymani mężczyźni podejrzewani są o przestępstwa związane z obrotem hurtowymi ilościami środków odurzających oraz kradzieżami samochodów.
Jeden z przestępców był również członkiem szajki, zajmującej się przemytem kokainy z Peru i wprowadzaniem do obrotu na terenie Europy znacznych ilości amfetaminy, tabletek ekstazy i marihuany.

Przy realizacji tej sprawy policjanci zatrzymali już wcześniej blisko 20 osób, podejrzanych o przedmiotowe przestępstwa. Funkcjonariusze przechwycili wówczas ponad 3,5 kilograma kokainy oraz 1,5 kilograma metamfetaminy.

Mężczyzna ten został zatrzymany na terenie jednej z posesji w powiecie zgorzeleckim. Podczas zatrzymania w tym miejscu policjanci ujawnili również „dziuplę” samochodową. – Gdy funkcjonariusze weszli z samego rana na teren posesji, znaleźli w pomieszczeniach gospodarczych skradzionego z terenu Zgorzelca forda mondeo o wartości nie mniejszej niż 70 tys. złotych – podała policja.

Ponadto policjanci znaleźli i zabezpieczyli pocięte części karoserii samochodowych oraz dużą ilość tablic rejestracyjnych pochodzących od aut różnych marek, skradzionych głównie na terenie Niemiec, ale także naszego kraju. Zatrzymani mieli też przy sobie narkotyki w postaci metamfetaminy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group