Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7347
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KPSW w Nowym Rynku rozstrzygnęła Ligę CS:GO

Wtorek, 13 czerwca 2017, 14:17
Aktualizacja: 14:19
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: KPSW w Nowym Rynku rozstrzygnęła Ligę CS:GO
Fot. Przemek Kaczałko
Sobota (10.06) w galerii Nowy Rynek upłynęła pod znakiem finału Ligi Counter Strike: Global Offensive, którą organizowała Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze. W niezwykle emocjonującym i obfitującym w zwroty akcji finale. Puchar Rektora KPSW zdobyła drużyna Strikelogic, która okazała się lepsza od ekipy Boruty. Trzecie miejsce zajęła ekipa Per_REKTum.

Ponad rok temu na naszych audycjach w studenckim radiu wymyśliliśmy zorganizowanie takiego turnieju – wyznał Grzegorz Dzierugo, student KPSW, który jest współprowadzącym audycję pt. „Sfragowani”. - Pomysł okazał się niezły, a teraz Dział Promocji KPSW podchwycił nasz pomysł i abrał nasz pomysł organizując ligę - dodał z lekkim zawodem G. Dzierugo, jednak jak podkreśla, dobrze że liga powstała i jest duże zainteresowanie. - W zeszłym roku ciężko było zebrać osiem drużyn, a teraz mieliśmy ich 25 (w każdej po 5 graczy plus trener) – powiedział Michał Jakubowski z ProCpu.pl. - Większość z nas gra w strzelanki wojenne, ale to nie tylko strzelanie, bo trzeba też włożyć w to umysł – dodał M. Jakubowski, który cieszy się, że jeleniogórska uczelnia planuje stworzyć drużynę „eksportową” i wysyłać ją na turnieje, a najlepsi gracze mieliby szansę na stypendia e-sportowe.

Wszyscy finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez KPSW i firma ProCpu. Pula nagród wyniosła 2,5 tys. zł, najlepsza ekipa dostała słuchawki oraz myszkę gamingową. Za drugie miejsce były okulary do telefonu komórkowego, a za trzecie gadżety i podkładki pod mysz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group