Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10013
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore – Greatest Hits

Wtorek, 7 maja 2019, 8:11
Aktualizacja: Środa, 8 maja 2019, 12:30
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore – Greatest Hits
Fot. Organizator
Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore – Greatest Hits, który odbędzie się 15 czerwca w Zdrojowym Teatrze Animacji.

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

W repertuarze ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” , „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy”, „Dziwny jest (w repertuarze Czesława Niemena) oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”.

Grażynie Łobaszewskiej na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara, Michał Szczeblewski – perkusja.

Bilet kosztuje 45 zł (sprzedaż od 15 maja 2019r. w Zdrojowym Teatrze Animacji oraz w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze).

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group