Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 8053
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert charytatywny dla Klaudii w Dziwiszowie

Środa, 16 lipca 2014, 7:18
Aktualizacja: Czwartek, 17 lipca 2014, 8:13
Autor: Jel
Jelenia Góra: Koncert charytatywny dla Klaudii w Dziwiszowie
Fot. Organizatorzy
Klaudia choruje na retinopatię wcześniaczą, pisze i czyta w języku Braille’a. Uczy się w Zespole Szkół w Jeżowie Sudeckim. W lutym ub. roku była na leczeniu komórkami macierzystymi w Indiach – to jedyna w tej chwili metoda, która może jej pomóc. Ale to dużo kosztuje. Dlatego rodzina i przyjaciele organizują koncert charytatywny 26 lipca, o godz. 15.00 na boisku w Dziwiszowie, z którego dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Klaudii.

Wzrok Klaudii po tym wyjeździe do Indii poprawił się, co potwierdził lekarz okulista, pod którego opieką jest dziewczynka. - Ponieważ jeden wyjazd nie wystarczy zbieramy środki na kolejny. Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na opłacenie dalszego leczenia – mówią organizatorzy festynu.

- Koszt takiego wyjazdu to ok 100 tys. zł. Klaudia uczy się bardzo dobrze, bardzo ładnie śpiewa, największym ograniczeniem jest bardzo słabe widzenie, co znacznie utrudnia normalne funkcjonowanie, dlatego staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby choć trochę poprawić jej jakość życia - podkreślają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group