Piątek, 2 maja
Imieniny: Anatola, Zygmunta
Czytających: 8523
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kompleks handlowo–usługowy przy Al. Jana Pawła II

Piątek, 3 stycznia 2014, 8:54
Aktualizacja: 8:58
Autor: Mea
Jelenia Góra: Kompleks handlowo–usługowy przy Al. Jana Pawła II
Fot. Mea
Nowy obiekt handlowo–usługowy powstaje przy Alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze, tuż przy markecie Biedronka. Ma w nim być m.in. sklep ze sprzętem AGD i RTV. Planowane zakończenie budowy to koniec stycznia tego roku.

To drugi etap budowy kompleksu usługowo-handlowego, przy Alei Jana Pawła II. Wcześnie powstał market Biedronka.

– W drugim etapie budujemy obiekt o powierzchni ok. 1800 m kwadratowych, który będzie miał dwie kondygnacje. Przeznaczony zostanie do wynajmu. Połowę parteru zajmie sklep ze sprzętem AGD RTV. Co do pozostałych pomieszczeń, trwają jeszcze rozmowy z firmami, które chciałyby je zagospodarować. Klienci będą mogli korzystać z parkingu przy Biedronce, który zostanie rozbudowany o kolejne miejsca – poinformował Maciej Skorupski, członek zarządu firmy Aktiv Projekt z Kamiennej Góry.

W trzecim etapie prac, na działce obok, inwestor planuje budowę kolejnego obiektu o powierzchni ok. 800 m kwadratowych. Te trzy inwestycje mają tworzyć kompleks usługowo-handlowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
381
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
34%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
15%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
25%
Różnie, to zależy od pory dnia
26%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
112
Policjanci uratowali psa z rozgrzanego auta
 
Aktualności
Hobby horsing galopuje do Jeleniej Góry
 
112
Nowi policjanci złożyli ślubowanie
 
Aktualności
Jest kasa na basen przy Sudeckiej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group