Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7874
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Komentarz Macieja Majcherka do przeprowadzonego z nim wywiadu

Poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 22:03
Aktualizacja: 22:13
Autor: JEN
W środę (23 kwietnia) po pamiętnym meczu Sudetów z AZS Radex Szczecin podszedłem do lidera drużyny gości – Macieja Majcherka i zadałem mu kilka pytań, ale nie był rozmowny, więc w pytaniach (z tak zwaną tezą) prosiłem tylko potwierdzenie lub zaprzeczenie stawianych przez mnie tez. Otrzymywałem odpowiedzi przeważnie twierdzące, więc tak, a nie inaczej, napisałem ten tekst. Jednak mój rozmówca zaprzecza niektórym stwierdzeniom zawartym w tym materiale, więc szanując zdanie na ten temat tego naprawdę znakomitego koszykarza, przytaczam jego tekst bez jakichkolwiek zmian.

Drogi Panie Januszu,

Cieszę się, że obaj zgadzamy się w zasadniczej kwestii, iż nie są to moje odpowiedzi na pytania tylko Pana swobodna interpretacja mojego potwierdzania, bądź negowania stawianych przez Pana tez.
Nie ulega również wątpliwości, że towarzyszyły nam ogromne emocje, jednakże z tego co pamiętam, to rozmawialiśmy na temat przebiegu mojej kariery sportowej i klubów, w których grałem! W żaden sposób nie potrafię odnaleźć w pamięci kwestii dotyczącej mojego talentu aktorskiego. Zapewniam, iż na boisku nie odgrywam teatrzyku, ale wkładam całe serce w sport, który kocham i nie chciałbym, aby postrzegano mnie jako symulanta.
Nigdy nie pokusiłbym się również o stwierdzenie, iż pozbawiony jestem zdrowego rozsądku i nie potrafię panować na swoimi emocjami, a co gorsza zachowaniami (udawanie nadmiernie poszkodowanego w starciach z rywalami)!
Nie ukrywam, że pozostał mi pewien niesmak po przeczytaniu tego wywiadu, w którym mam wrażenie, że sam stawiam się w złym świetle! W związku z powyższym pierwszą reakcją było moje veto w formie e-maila do Pana i proszę absolutnie nie mieć mi tego za złe.
Niezmiernie cieszę się, że próbujemy dojść do konsensusu i dziękuję za niemalże natychmiastową reakcję.

Z wyrazami szacunku,

Maciej Majcherek

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group