Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 4 listopada
Imieniny: Karola, Olgierda
Czytających: 14883
Zalogowanych: 107
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolosy na celowniku

Wtorek, 15 września 2009, 13:24
Aktualizacja: 13:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kolosy na celowniku
Fot. .....
Dzisiaj na jeleniogórskich drogach na baczności powinni się mieć kierowcy pojazdów ciężarowych.
Policjanci przeprowadzają wzmożone działania kontrolne mające na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg oraz zapobieżenie wypadkom drogowym.

- W czasie akcji pod kryptonimem „Truck” funkcjonariusze będą kontrolować przede wszystkim pojazdy ciężarowe. Transport drogowy, jest jednym z najbardziej rozwijających się sposobów przewożenia ładunku i towarów w krajach Unii Europejskiej. Niesie to za sobą realny wzrost zagrożeń w ruchu drogowym – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Funkcjonariusze sprawdzą stan trzeźwości kierujących a także zwrócą uwagę na przestrzeganie norm czasu pracy. Będą eliminowali z ruchu pojazdy niesprawne. Policjanci zainteresują się też sposobem przewożenia ładunków na pojazdach ciężarowych. Akcja będzie trwała do godziny 22.00.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
676
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group