Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 3656
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kolorowa Jesień z "Trojką" w Kowarach

Poniedziałek, 5 października 2009, 9:20
Aktualizacja: Wtorek, 6 października 2009, 8:25
Autor: Sebastian Stanisławski
REGION: Kolorowa Jesień z "Trojką" w Kowarach
Fot. Sebastian Stanisławski
Uroki pory roku uważanej za smutną docenili kowarzanie, którzy w minioną niedzielę zorganizowali festyn pozwalający dostrzec same plusy jesieni. Areną święta była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Gielniaka.

O godzinie 14 oficjalnie festyn otworzyła Krystyna Kaczor, dyrektorka „trójki”. Współorganizatorami imprezy była Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i rodziców.

W trakcie ponad trzygodzinnego festynu można było obejrzeć występy artystyczne przedszkolaków oraz dzieci i młodzieży z kowarskich szkół. Dodatkową atrakcją był występ Kowarskiej Orkiestry Rozrywkowej, a także dziecięcego zespołu romskiego „Hip Hop Roma”.

Organizatorzy zadbali również o "sportowego ducha" dzieci, młodzieży i dorosłych w sportowych konkursach. Najmłodsi mogli wykazać się w konkursie plastycznym, a chętne dzieci mogły sprawić sobie bajkowy makijaż na twarzy.

Dla odważnych na scenie odbył się występ karaoke, do którego chętnie zapraszano VIP-ów Kowarskich. Dla osłodzenia dnia zorganizowano kiermasz ciast, gdzie każdy przybyły gość znalazł dla siebie pyszne łakocie. Nie zabrakło również smacznej kiełbaski z grilla.

Wielką atrakcją dla najmłodszych była przejażdżka bryczką konną po ulicach miasta. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, na którą zgromadzono dzięki uprzejmości darczyńców ponad 200 fantów. W przeciągu godziny rozeszły się wszystkie losy, z których każdy był zwycięski. Można było wygrać interesującą książkę, biżuterię srebrną, sprzęt sportowy i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Szczególne podziękowania należą się przewodniczącej Rady Rodziców Irenie Kubiciel, za zebranie bogatych fantów na loterię. Pośród darczyńców byli kowarscy handlowcy, rodzice uczniów oraz pracownicy szkoły. Wszyscy darczyńcy znaleźli się na honorowej liście Sponsorów Imprezy „Jesień z Trójką”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1192
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group