Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12590
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejni kandydaci do Rady Miejskiej

Wtorek, 9 października 2018, 13:35
Aktualizacja: 13:54
Autor: TS
Jelenia Góra: Kolejni kandydaci do Rady Miejskiej
MARTA JADWIGA WILK
Fot. KWW Huberta Papaja Zadbajmy o miasto
Wybory samorządowe odbędą się już 21 października. Kandydatów jest wielu, dziś przedstawimy osoby startujące z Komitetu Huberta Papaja –Zadbajmy o miasto w okręgu 3 i 4.

Okręg nr 3 - Śródmieście, osiedle Czarne, ulice m.in. W. Polskiego, Piłsudskiego, Wolności, Morcinka

1. RAGIEL Anna - doświadczony, długoletni samorządowiec, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miejskiej, Członek Lokalnej Komisji Etyki przy Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu. Odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

2. PAPAJ Hubert - magister prawa, zarządzania i marketingu, absolwent studiów MBA. Mąż Anny oraz tato 18-miesięcznej córeczki Aureli. Doświadczony samorządowiec oraz manager specjalizujący się w międzynarodowej współpracy gospodarczej, ochronie środowiska, odnawialnych źródłach energii oraz samorządzie terytorialnym..

3. WILK Marta - mężatka, mama nastoletniego Oskara. Z wykształcenia mgr pedagogiki o specjalności poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Uczyła w technikum praktycznej nauki zawodu. Mistrz fryzjerstwa, od 2011 prowadzi działalność gospodarczą - salon Incognito. Jest laureatką I miejsca w Jeleniej Górze i II miejsca na Dolnym Śląsku w kategorii FRYZJER ROKU 2018.

4. POLIKOWSKI Marcin - magister politologii o specjalności ustrojowo-samorządowej. Od 13 lat związany z branżą turystyczną. Doświadczenie zdobywał pracując w sieciach hoteli w USA i Wielkiej Brytanii. Obecnie pełni funkcję dyrektora hotelu. Prowadzi także własną działalność gospodarczą w branży motoryzacyjnej.

5. SOCHA Marcin – Studiował neurokognitywistykę na uniwersytecie w Warszawie. Jest pasjonatem prawdziwego rozwoju osobistego, dlatego zajmuje go odkrywanie najlepszych rozwiązań; jeśli chodzi o świadomą organizację indywidualnego, jak i społecznego stylu życia, integrację indywidualną i społeczną.

6. SAMADOWA Dila – 29 lat wyczynowo uprawiała piłkę ręczną (vice Mistrz Polski, oraz Mistrz Polski w kategorii weteranów). Prowadzi grupy młodzieżowe KPR Jelenia Góra, które wielokrotnie zdobyły tytuł Mistrza Dolnego Śląska, brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski. W 2017 r. wybrana najlepszą trenerką roku. Srebrna odznaka Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

7. BARTNICZAK Bartosz - doktor nauk ekonomicznych, adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Dyrektor Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej NOVUM. Prezes Towarzystwa Naukowego Jakość i Środowisko. Ekspert z zakresu pomocy publicznej oceniający wnioski o dofinansowanie z funduszy europejskich.

Okręg numer 4 – Cieplice Zdrój, Sobieszów, Jagniątków, Goduszyn.

1. ŁADZIŃSKI Zbigniew - doświadczony radny, jako pierwszy na Dolnym Śląsku otrzymał medal „Zasłużony dla Gospodarki Narodowej Rzeczpospolitej”. Od roku 2006 pełni funkcję Prezesa Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej. Aktywnie wspiera także sport dzieci i młodzieży współzałożyciel i honorowy prezes Karkonoskiego Klubu Sportowego Jelenia Góra.

2. CZEKAJ Dorota - absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Opolskiego, mgr edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, terapeuta SI (integracji sensorycznej). Od 34 lat w zawodzie nauczyciela, od 2005 prowadzi przedszkole Zaczarowany Parasol. Organizuje i angażuje rodziców i dzieci w przedszkolu do udziału w akcjach charytatywnych.

3. SZKLARSKA Alicja - cztery lata temu rozpoczęła pracę w Radzie Miejskiej. Od urodzenia jest ciepliczanką. Przez wiele lat pracowała społecznie w Stowarzyszeniu „Miłośnicy Cieplic” jako wiceprezes i w Radzie Jednostki Pomocniczej „Uzdrowisko Cieplice„ jako wiceprzewodnicząca. Od dawna wspomaga Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa oraz świetlicę przy Kościele Jana Chrzciciela.

4. KUCHARZYK-PŁACHCIAK Danuta - socjolog, oligofrenopedagog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel akademicki (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), obecnie aktywnie zaangażowana w pracę z dziećmi niepełnosprawnymi. Wspiera organizacje osób niepełnosprawnych i starszych. Mężatka, matka dwóch synów.

5. Łabieniec Kamil - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Wzorem tradycji rodzinnej współprowadzi działalność gospodarczą w Cieplicach, a ponadto od 2013 roku jest właścicielem własnego przedsiębiorstwa. Zainteresowania to zarządzanie strategiczne, nowe technologie, mechanika, turystyka i sporty motorowe, w tym motocykle.

6. KUMEK-ŁOZIŃSKA Agnieszka - dwoje dorosłych dzieci, z wykształcenia i zamiłowania bibliotekarz. Od 26 lat pracuje w zawodzie nauczyciela-bibliotekarza, obecnie w jednym z jeleniogórskich techników i w Szkole Muzycznej im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze. Jest współopiekunem samorządu uczniowskiego oraz opiekunem wolontariatu szkolnego. Kocha zwierzęta. Lubi i chce pracować dla ludzi.

7. SIDZIŃKI Marcin – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – magister ekonomii z zakresu gospodarki i administracji publicznej. Radny Rady Jednostki Pomocniczej „Uzdrowisko Cieplice”, założyciel stowarzyszenia „Ty i ja w Jeleniej Górze”. Pomysłodawca i organizator akcji „Bezpieczna droga seniora”, Honorowy Dawca Krwi – organizator zbiórek krwi w Cieplicach.

8. ŚNIATECKI Włodzimierz - żonaty, syn Daniel, wykształcenie wyższe - inżynier mechanik, projektant w biurze konstrukcyjnym, od roku 1980 w NSZZ „Solidarność” miłośnik porannych spacerów z psem i przydomowego ogrodu.

Materiał sfinansowano ze środków KWW Huberta Papaja - Zadbajmy o miasto.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group