Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5737
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koleje Dolnośląskie dla WOŚP

Sobota, 29 stycznia 2022, 7:46
Autor: WAC
Region: Koleje Dolnośląskie dla WOŚP
Fot. KD
Trzy godziny w nowoczesnym symulatorze jazdy, przejazd pociągiem w kabinie maszynisty oraz kolejowe gadżety – takie aukcje Koleje Dolnośląskie przygotowały dla miłośników kolei. Każdy może przyłączyć się do licytacji, dokładając swoją cegiełkę do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W najbliższą niedzielę (30.01) już po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny dochód ze zbiórek oraz licytacji wzmocni standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do orkiestry tradycyjnie włączyły się Koleje Dolnośląskie, wystawiając na licytację nie lada atrakcje.

Miłośnicy kolei mogą w tym roku wylicytować wyjątkowy przejazd naszym pociągiem – z miejscówką w kabinie maszynisty, a także kilka godzin treningu na symulatorze jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia Kadr Kolejowych w Legnicy – podkreśla Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich. - To prawdziwa gratka, na co dzień niedostępna dla pasażerów. Zwycięzcę zaprosimy do pojazdu hybrydowego, a przejazd odbędzie się w ustalonym oczywiście wcześniej dogodnym terminie, linią 285 z Wrocławia do Świdnicy przez Sobótkę, a na jej otwarcie, jak wiemy, czekaliśmy od lat.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
1
8%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group