Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 2447
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolegium górą

Wiadomości: Dolny Śląsk
Niedziela, 19 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:46
Autor: Bero
Fot. Bero
Dzisiaj w Lubaniu odbył się turniej w halowej piłce nożnej. Zwyciężyli studenci karkonoskiego Kolegium, którzy dopiero w serii rzutów karnych zwyciężyli ekipę Krycha Bus. Trzeci z jeleniogórskich reprezentantów - Pub Gol - stanął na trzecim stopniu podium.

W silnie obsadzonych zawodach wzięło udział 8 zespołów, w tym 3 z Jeleniej Góry: Kolegium Karkonoskie, Pub Gol, Kry-Cha Bus oraz Orzeł Platerówka, Olsza Olszyna, Rolnik Rząsiny, Hutnik Pieńsk i Team Lubań. Mecze obfitowały w wiele emocji, a czołową rolę w zawodach odegrały ekipy z Jeleniej Góry, które w całości stanęły na podium! W finale Kolegium Karkonoskie zmierzyło się z Krychą Bus. Lepsi okazali się studenci, którzy dopiero w rzutach karnych (wygrali 1:0) zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1. W meczu o trzecie miejsce Pub Gol zwyciężył Orła Platerówka 3:2.

Podium:

1. Kolegium: Grzegorz Pawłowski, Patryk Pazyra, Łukasz Misiurek, Tomasz Góral, Grzegorz Molka, Jerzy Molka, Tomasz Maciukiewicz)

2. Krycha Bus: Daniel Berbecki, Bogdan Borsuk, Tomasz Walczak, Maciej Suchanecki, Leszek Żołędziejewski, Arkadiusz Gawlik, Robert Bińczyk.

3. Pub Gol: Kamil Grunwald, Robert Pisarz, Jacek Hobgarski, Dariusz Celencewicz, Tomasz Ciepiela, Andrzej Pieroń, Radosław Dutka (najlepszy snajper turnieju).

<B>Wyniki decydujących spotkań:<B>

Mecz o VII miejsce: Hutnik Pieńsk - Olsza Olszyna 0:1

Mecz o V miejsce: Rolnik Rząsiny - Team Lubań 1:5

Mecz o III miejsce: Orzeł Platerówka - Pub Gol Jelenia Góra 2:3

Mecz o I miejsce: Kolegium Karkonoskie - Krycha Bus 1:1, karne 1:0

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Dyrektor 20-02-2006 22:16
Gratuluję - nie wierzyłem w Wasz sukces . Szkoda ,iż wystąpiliście w tak marnych strojach - jak na mistrzów nieodpowiednich.
~uczeń3 go roku 21-02-2006 10:12
Jedno pytanie panie dyrektoże . Dlaczego w instytucie pedagogikijest taki syf ? to jest uczelnia ? szkoda mówić jakie są opinie na ten temat.. czas przedstawić ten problem w gazecie. Redakcje jelonki zapraszam do kk na ten wydział brud smród i ubustwo..
~JA! :&gt; 2-08-2006 20:39
Hahahahha!!! no coz... takie wlasnie jest Kolegium;D Brud, smrod i ubostwo;))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group