Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5898
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Kłótnia rodziców – dramat dziecka: matka porwała córkę

Poniedziałek, 14 lipca 2008, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Kłótnia rodziców – dramat dziecka: matka porwała córkę
Fot. Archiwum
42–letnia kobieta uprowadziła własną córkę Samantę. Stało się tak po jednym ze spotkań, na które pozwolił sąd, który prowadzi sprawę rozwodową rodziców dziewczynki. Spór między matką i ojcem jest dla dziecka dramatem.

Pisze o tym poniedziałkowa Polska Gazeta Wrocławska. Dziewczynka widywała się z matką w Kamiennej Górze, a na co dzień mieszka z ojcem pod Wałbrzychem. Zawsze wracała ze spotkań do domu. 6 lipca nie wróciła.

– Ślady prowadzą do Wałbrzycha, gdzie pracuje matka dziecka – czytamy. Policja i detektywi przetrząsnęli całe osiedle w poszukiwaniu dziewczynki. Na próżno.

Kobieta, która ją uprowadziła, nie ma stałego adresu zamieszkania. A zrozpaczony ojciec jest kłębkiem nerwów. Czeka na córkę od tygodnia.
Jest gotów nawet wycofać z prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez byłą żonę przestępstwa, byle tylko Samanta do niego wróciła.

Psychologowie alarmują, że taka sytuacja jest dla dziecka traumatyczna i burzy jego poczucie bezpieczeństwa oraz generuje brak zaufania do rodziców. Gazeta nadmienia, że to nie pierwszy przypadek, kiedy dziecko staje się narzędziem w rękach skonfliktowanej pary. Nie tak dawno temu młody mężczyzna po awanturze z partnerką porwał 11-miesięcznego syna i pojechał z nim w siną dal. Odnalazł się w Belgii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group