Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 10940
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KKS podsumował 2016 rok

Poniedziałek, 30 stycznia 2017, 16:50
Aktualizacja: 16:54
Autor: MDvR
Jelenia Góra: KKS podsumował 2016 rok
Fot. użyczone
Jak co roku Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra zorganizował sportowe podsumowanie swojej działalności w poprzednim roku. Tym razem uroczystość odbyła się w Hotelu Park Paulinum w sąsiedztwie bazy sportowej klubu.

Oprócz działaczy i szkoleniowców klubu wzięli w nim udział zaproszeni goście: Piotr Paczóski, zastępca prezydenta, Maria Silbert-Salabura, dyrektor SP 8, Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS, Mirosław Janisz, prezes Firmy Imago, Krzysztof Pilch, prezes firmy Bracco oraz państwo Andrzejczakowie, przedstawiciele TOI TOI Polska.

W pierwszej części spotkania zaprezentowano w formie prezentacji sukcesy klubu. Do najważniejszych należy zaliczyć zwiększenie ilości szkolonych dzieci - m.in. powstały dwie dodatkowe grupy skrzatów (w wieku 4-5 lat), co było efektem współpracy z Przedszkolem nr 5. Wśród zorganizowanych imprez na czoło wysuwa się Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej - Razem Wygrywamy z Chorobą Nowotworową, sukcesem było przebadanie dzieci pod kątem zachorowalności na raka.

Inne działania, to:
- Deichmann Minimistrzostwa,
- Realizacja III etapu projektu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pod nazwą "Od Mistrzostw Świata w Brazylii do Mistrzostw Europy we Francji",
- przeprowadzenie procesu szkolenia (rozgrywki, turnieje, zgrupowania letnie),
- dalsza rozbudowa bazy i zaplecza sportowego.

Prezes klubu Pan Andrzej Szustak wręczył osobom zaangażowanym w działalność i pomoc na rzecz KKS-u w roku 2016 drobne upominki klubowe oraz złożył na ręce wiceprezydenta podziękowanie za wspieranie przez Miasto działalności szkoleniowej. Także drobnymi upominkami zostali nagrodzenie klubowi działacze, którzy w 2016 roku wyróżnili się swoim zaangażowaniem. Piotr Paczóski wręczył albumy prezesowi Andrzejowi Szustakowie, Andrzejowi Sowie i Małgorzacie Rybarczyk Rokicie. Miłym akcentem spotkania była wymiana koszulek Konrada Andrzejczaka. Rodzice Kondzia przekazali na ręce prezesa koszulkę, w której zadebiutował on w ekstraklasie. Prezes KKS-u zrewanżował się natomiast koszulką jeleniogórskiego klubu. Podsumowując spotkanie nakreślono zadania na rok 2017, z których na czoło wysuwa się dalszy rozwój grup dziecięcych oraz rozbudowa bazy klubowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group