Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 4 kwietnia
Imieniny: Benedykta, Wacława
Czytających: 11481
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kierował po pijanemu i groził, że się zabije

Sobota, 27 listopada 2010, 12:56
Aktualizacja: 12:59
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości (2,3 promila). Sprawca był poszukiwany po tym jak jego rodzina zawiadomiła mundurowych, że 36–latek zamierza popełnić samobójstwo.

W miniony czwartek wieczorem policjanci zostali powiadomieni przez rodzinę, że 36-letni mężczyzna wyszedł z domu, był w bardzo złej kondycji psychicznej i groził, że popełni samobójstwo. Ze zgłoszenia wynikało, że najprawdopodobniej wsiadł do auta i odjechał.

Funkcjonariusze postanowili odnaleźć desperata. Na jednej z ulic w Kowarach zauważyli samochód marki Renault. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli, okazało się, że za kierownicą siedzi poszukiwany niedoszły samobójca. Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. Badanie wykazało 2,3 promila.

W obawie o jego życie i zdrowie policjanci zatrzymali go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Po wytrzeźwieniu 36-latek trafił pod opiekę lekarzy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
213
Brawura kierowców
63%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
31%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz to w kuchni... To po cichu niszczy Twoje nerki
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
 
Aktualności
Jest opiekun Bike Parku Czarne
 
Kultura
Natalia śpiewa Bajm
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group