Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 27939
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiermasz w SP nr 8

Piątek, 10 czerwca 2022, 5:58
Autor: WAC
Jelenia Góra: Kiermasz w SP nr 8
Fot. WAC
Integracyjne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze było wczoraj (9.06) organizatorem kiermaszu, z którego dochód zostanie przeznaczony na organizację wakacyjnych warsztatów.

Na kiermaszu można było kupić ciasta oraz inne pyszności. Można też było nabyć drobiazgi, książki i bibeloty podarowane przez rodziców i uczniów „Ósemki”. Jak mówi opiekun szkolnego koła TPD Jolanta Płonka - dochód z kiermaszu pozwoli na organizację integracyjnych warsztatów w formie półkolonii.

Jak co roku, w pierwszym tygodniu wakacji, planujemy dla naszych podopiecznych moc atrakcji – informuje J. Płonka. - Tym razem bezpłatne warsztaty będą miały bardziej okazałą formę, bo wezmą w nich także udział uczniowie z Ukrainy. W organizacji półkolonii będą tradycyjnie pomagać wolontariusze - uczniowie i pedagodzy, będący członkami naszego koła TPD.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Grottgera wybudowałbyś/łabyś rondo?

Oddanych
głosów
451
Tak
31%
Nie
55%
Może coś innego zamiast ronda, np. spowalniacze na drodze albo światła.
14%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Jak Putin łamał obietnice, traktaty i porozumienia?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Himalaje w Sobieszowie
 
Aktualności
Kowarskie stragany
 
112
Wypadek na kolejce w Karpaczu
 
Piłka nożna
Tak padały gole na stadionie przy Złotniczej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group