Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8621
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiermasz w SP nr 11

Czwartek, 6 grudnia 2018, 7:21
Aktualizacja: Piątek, 7 grudnia 2018, 6:22
Autor: WAC
Jelenia Góra: Kiermasz w SP nr 11
Fot. SP nr 11
Wielkim zainteresowaniem cieszył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbył się wczoraj (5.12) w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Świąteczne ozdoby oraz wypieki błyskawicznie znalazły nabywców

Od wczesnych godzin rannych rodzice uczniów klas 1-3 razem z nauczycielami przygotowywali świąteczne stoiska w budynku B szkoły przy ul. Karłowicza 33. Przygotowania do szkolnego święta rozpoczęły się jednak znacznie wcześniej. Od przeszło dwóch tygodni rodzice razem z dziećmi robili piękne świąteczne stroiki, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne i wypiekali apetyczne pierniki. Wszystkie zaprezentowane prace cechowała niezwykła staranność wykonania.

Dwa dni przed kiermaszem rodzice dokonali wyceny przeznaczonych do sprzedaży artykułów. Nie zapomniano o słodkościach. Piernikowe choinki, serniki, makowce, jabłeczniki i bogaty wybór ciast drożdżowych cieszyły się uznaniem smakoszy. Bardzo ciekawą i atrakcyjnie cenową ofertę przedstawiła biblioteka szkolna. Świąteczne wydawnictwa znanych autorów szybko znalazły nabywców.

- Pierwsi klienci pojawili się już o godz. 7.30 – mówi dyrektor SP nr 11 Eugeniusz Sroka. - O  godzinie 10.00 praktycznie na stołach pozostały już tylko końcówki ciast. Prawie wszystko sprzedano. Kiermasz Bożonarodzeniowy w naszej szkole był pięknym wprowadzeniem w nadchodzący okres świąteczny, uroczystym i spontanicznym spotkaniem integracyjnym rodziców, uczniów i nauczycieli. Obok wartości duchowych i radości dzieci, na konto Rady Rodziców wpłynie znacząca kwota pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup wyposażenia kącików zabaw na korytarzach szkolnych, które umilą dzieciom pobyt w szkole.

Dyrekcja szkoły bardzo dziękuje Radzie Rodziców SP11, rodzicom dzieci za bezinteresowną  pomoc, pyszne wypieki, piękne ozdoby, prowadzenie stoisk  oraz nauczycielkom SP11 za wielkie zaangażowanie i wystrój miejsca kiermaszu. Koordynatorem kiermaszu z ramienia dyrekcji szkoły była wicedyrektor - Grażyna Golisz.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
494
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group