Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 8861
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: KeCeZet i jamajskie rytmy w Jazgocie

Niedziela, 28 grudnia 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Manu
Szklarska Poręba: KeCeZet i jamajskie rytmy w Jazgocie
Fot. Organizator
3 stycznia (w sobotę) o godz. 21.00 w Klubie Jazgot w Szklarskiej Porębie (przy ul. Objazdowej 1) rozpocznie się koncert KaCeZet, czyli Piotra Kozieradzkiego, warszawskiego wokalisty znanego na krajowej scenie reggae/dancehall (m.in. Tabula Rasa, Soundz of Freedom). Bilety w cenie 15 zł. Dodatkowe informacje – tel.: 75–717–36–89, e–mail: klub@jazgot.pl

KeCeZet swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w gimnazjum od nauki gry na gitarze elektrycznej. Występował z zespołem Tabula Rasa (2002-2008), z którym wydał płytę “Niczego” (2006). W tym samym czasie zaczął stawiać pierwsze kroki w świecie soundsystemów, grał na imprezach jako Soundz of Freedom, razem z Rastamańkiem i Klonem. Jednak na nieco szersze wody wypłynął dopiero w roku 2009 albumem “Stara Szkoła” nagranym z Dreadsquad.

W roku 2011 KaCeZet wydał swój pierwszy solowy album z zespołem Fundamenty, w którego składzie znaleźć można m.in. Dżeksonga Onaszkiewicza – lidera legendarnego zespołu Immanuel oraz jego syna Benjamina. Wokalista poszerzył swoją formułę muzyczną sztuki o miejski folk czy blues.

W ub. r. ukazała się nowa płyta grupy KaCeZet & Fundamenty zatytułowana “Dziennik Kapitana cz. I”. Gościnnie pojawili się na niej m.in.: Kamil Bednarek, Pezet i Pablopavo. Współpraca ta przyniosła przeboje takie jak “Mistrz" czy “Niech gadają”, które tygodniami okupowały Listę Przebojów Trójki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group