Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Karpacz z pomocą przedsiębiorcom

Poniedziałek, 23 marca 2020, 6:01
Aktualizacja: Środa, 25 marca 2020, 14:07
Autor: KED
Karpacz: Karpacz z pomocą przedsiębiorcom
Fot. KED
Akcję pomocy dla miejscowych przedsiębiorców, którzy poniosą straty w wyniku panującej pandemii koronawirusa zainicjował samorząd Karpacza.
Nie pozostaniemy bezczynni. W ramach naszych możliwości i kompetencji będziemy starali się wprowadzić ulgi i ułatwienia, by w jak największym stopniu pomóc przedsiębiorcom i chronić miejsca pracy w naszym mieście – deklaruje magistrat miasta pod Śnieżką. - Właścicielom firm możemy zaoferować odroczenie terminu płatności (maksymalnie do końca 2020 r) oraz rozłożenie ich na raty przy określeniu liczby i wysokości rat.

Wszystkie sprawy rozpatrywane będą indywidualnie na podstawie złożonych wniosków zgodnie z obowiązującymi przepisami i po wykazaniu, że ograniczenia wprowadzone na terenie kraju w związku z koronawirusem zagrażają dalszej działalności firmy.

Aby skorzystać z pomocy, należy dostarczyć drogą elektroniczną do magistratu Karpacza: oświadczenie o sytuacji finansowej i majątkowej, oświadczenie o sytuacji finansowej i majątkowej wraz z załącznikami, dokumenty finansowe podatnika (np. PIT za ostatni rok podatkowy) oraz wskazanie, czy udzielona ulga ma nastąpić w ramach pomocy de minimis.

Twoja reakcja na artykuł?

9
26%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
16
46%
Złości
8
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group