Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11378
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karolina Czarnecka na otwarcie Pestki

Czwartek, 29 kwietnia 2021, 9:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Karolina Czarnecka na otwarcie Pestki
Fot. Tomek Raczyński
W środę (28.04) ruszyła XII edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA. Na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpiła Karolina Czarnecka z zespołem, jednak ze względu na rządowe ograniczenia - odbył się bez publiczności i był transmitowany w internecie.

XII MFTIKA Pestka otworzył dyrektor artystyczny festiwalu - Łukasz Duda, wraz z prezydentem Jeleniej Góry - Jerzym Łużniakiem, po czym przyszedł czas na gwiazdę wieczoru - Karolinę Czarnecką. Artystka pochodząca z Białegostoku znana m.in. z utworu "Hera, koka, hasz, LSD", "Demakijaż", czy "Pielgrzymka" - podkreśla, że brakuje im kontaktu z publicznością, a koncerty online to dla nich wyzwanie i za każdym razem starają się dać z siebie wszystko. Wywiad z Karoliną Czarnecką opublikujemy w Dialogach Jelonki.

Organizatorzy festiwalu poinformowali również o zmianach w harmonogramie imprezy, bowiem decyzją rządu od 29 maja będzie można zapełnić do 50 proc. miejsc na widowni.

Cieszymy się ogromnie! W związku z taką informacją w czwartek (29.04) nastąpi mała zmiana w programie, dwa wydarzenia, które zostały zaplanowane na 27 i 28 maja przeniesiemy na dzień 29 i 30 maja. Co to oznacza? Wszystkie wydarzenia poza koncertem otwarcia odbędą się z publicznością - nie kryją radości przedstawiciele JCK.

Od 5 maja rozpocznie się wydawanie wejściówek na wydarzenia. Można będzie odebrać je w kasie biletowej JCK przy ulicy Bankowej 28/30.

Kasa czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 13:00-18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

12
63%
Cieszy
2
11%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group