Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 6638
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karnawałowa Akademia Nauki

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 30 stycznia 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:29
Autor: Coolazooch
Fot. Coolazooch
W minioną sobotę odbył się bal karnawałowy dla dzieci uczęszczających do Akademii Nauki znajdującej się przy ul. Bankowej 8.

Salę wypełniły pięknie przebrane małe księżniczki, motylki nie zabrakło również Batmana. Energiczny animator uczył wszystkich choreografii. Po pląsach można było odpocząć, ugasić pragnienie i przekąsić coś słodkiego.

Akademia Nauki została założona w 1998 r. w Poznaniu. Opracowała ciekawe i skuteczne programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to największa sieć edukacyjna zajmująca się docieraniem do zasobów człowieka i rozwojem jego możliwości. Nabór do akademii trwa cały czas. Akademia to nie tylko nauka, ale także, a może przede wszystkim – zabawa, poprzez którą dzieci rozwijają indywidualne zainteresowania.

12 lutego (sobota) o godz. 16.00 Akademia Nauki zaprasza wszystkie dzieci na „Opowiadania walentynkowe”, które przeczyta aktor Teatru im. Norwida Tadeusz Wnuk. Akademia zapewnia dzieciom słodki poczęstunek i napoje oraz wspólne przygotowywanie walentynek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group