Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 11243
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzierżoniów: Karkonosze ogrywają wicelidera III–ligi

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 0:13
Aktualizacja: 0:54
Autor: MDvR
Dzierżoniów: Karkonosze ogrywają wicelidera III–ligi
Fot. archiwum
Prowadzona przez Artura Milewskiego ekipa Karkonoszy Jelenia Góra pokonała w meczu sparingowym swojego ligowego rywala Lechię Dzierżoniów 3:1. Zwycięstwo z wiceliderem tabeli cieszy, z drugiej jednak strony nie można popadać w huraoptymizm i należy pamiętać, że Lechia po sporych roszadach w składzie nie będzie raczej wiosną zespołem, jaki zapamiętaliśmy z rundy jesiennej.

Na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli gospodarze za sprawą Barskiego, który popisał się skuteczną główką. Lechia z prowadzenia cieszyła się krótko, bo zaledwie 5 minut. Jeden z obrońców drużyny miejscowej zagrał ręką w polu karnym, a skutecznym uderzeniem z jedenastu metrów popisał się Łukasz Kowalski. Po przerwie Karkonosze zdobyły jeszcze dwa gole, na 2:1 trafił Kowalski, a wynik ustalił z rzutu karnego Maciej Firlej.

Lechia Dzierżoniów - Karkonosze Jelenia Góra 1:3 (1:1)

Karkonosze: Kłobucki, Pacan, Pilarowski, Wawrzyniak, Mateusz Firlej, Mielnik, Kuźniewski, Sareło, Maciej Firlej, Kowalski, Machowski oraz Palimąka, Statkowski, Szramowiat, Wersocki

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
238
Tak - świetny pomysł
61%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
27%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego „tanie auto” często wychodzi drożej? Pułapki branży moto
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Zderzenie dwóch taksówek
 
112
Chwila nieuwagi i...karambol gotowy
 
112
Ciągnik złapał "kapcia" przy rondzie
 
Aktualności
Hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group