Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 16838
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Karkonosze kończą sezon na siódmym miejscu

Niedziela, 14 czerwca 2009, 20:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 czerwca 2009, 12:19
Autor: ahawer
Szczawno-Zdrój: Karkonosze kończą sezon na siódmym miejscu
Fot. archiwum
Porażką 1:2 w Szczawnie – Zdroju zakończyły dziś ligowy sezon Karkonosze Jelenia Góra. Tym samym nasz zespół uplasował się na siódmym miejscu.

Mecz rozgrywany był na skandalicznie złej murawie, która zadziwiła nasz zespół, iż w ogóle taka nawierzchnia została dopuszczona do rozgrywek IV-ligowych. Gorszego boiska, niż to w Szczawnie daleko by szukać na całym Dolnym Śląsku.
Mimo przewagi na początku spotkania jeleniogórzan, to MKS 1985 w 24 minucie zdobyło gola. Strzelcem bramki okazał się Łukasz Bębeniec. Bramka gospodarzy podziała na naszych piłkarzy mobilizująco. Pięć minut później Karkonosze zdołały doprowadzić do remisu. W trakcie wykonywania rzutu rożnego, główkował Kurzelewski. Bliski szczęścia był także Wawrzyniak i Krupa. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:1.
Po przerwie z kilku groźniejszych akcji wybronił nas Artur Hałka. Niestety w 53 minucie Szczawno wyszło na prowadzenie, którego bronili już do zakończenia spotkania. Potem gra toczyła się już głównie w środku pola, bez stuprocentowych akcji po każdej ze stron. Karkonosze zachowywały przewagę optyczną, ale tego nie wykorzystały. Ostatecznie KSK uległo 1:2 dziewiątemu w tabeli Szczawnie-Zdroju.

W sumie jeleniogórzanie w 30 meczach zdobyli 44 punkty.

Bilans sezonu 2008/2009

KS Karkonosze Jelenia Góra

Zwycięstw: 13
Remisy: 5
Porażki: 12
Bramki zdobyte: 45
Bramki stracone: 35

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
817
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
 
Aktualności
Artystycznie w pałacu Bukowiec
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group