Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6367
Zalogowanych: 40
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze do przodu

Niedziela, 3 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 3 września 2006, 22:35
Autor: Agnieszka Rafińska
Jelenia Góra: Karkonosze do przodu
Fot. Marek Tkacz, Arkadiusz Piekarz
W piątej kolejce ligi okręgowej Karkonosze Jelenia Góra pokonały GKS Raciborowice 1:0 (0:0).

Pierwsza połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Karkonoszy. Już w pierwszej minucie Malinowski z piętnastu metrów próbował pokonać Woźniaka. Kapitan „biało – niebieskich” zagroził ponownie bramce Raciborowic w siedemnastej i dziewiętnastej minucie. Jednak piłka za każdym razem mijała słupek Woźniaka. W dwudziestej piątej minucie na czystą pozycję wyszedł Kowalski. Napastnik Karkonoszy jednak przewrócił się o piłkę na dwunastym metrze.

Kolejne dziesięć minut należało do przyjezdnych. Obrońcy „biało – niebieskich” nie pozwalali jednak na zbyt wiele rywalom. W końcówce jeszcze zagrozić bramce GKS-u próbował Malinowski, lecz piłka ponownie minęła słupek Raciborowic. Do przerwy 0:0.

Druga połowa ponownie zaczęła się od ataków gospodarzy. Groźnie uderzał Malinowski. Po jego strzale piłka trafiła w słupek. W pięćdziesiątej minucie próbowali zaatakować goście. Jednak po raz kolejny obrońcy nie pozwolili im na wiele. W sześćdziesiątej minucie w polu karnym upadł Wajda. Arbiter jednak nie dopatrzył się faulu i nakazał grać dalej. Po tej akcji inicjatywę zaczęli przejmować goście. Jednak przy każdej ich akcji na posterunku był Dubiel.

W osiemdziesiątej ósmej minucie miała miejsce kluczowa sytuacja tego meczu. Malinowski podaje do Kowalskiego, a ten wpada w pole karne o pokonuje Woźniaka. Wśród kibiców nastała euforia. Do końca nic już się nie zmieniło i Karkonosze dość szczęśliwie pokonały na własnym boisku GKS Raciborowice 1:0.

<b>Karkonosze Jelenia Góra – GKS Raciborowice 1:0 (0:0)</b>
1:0 Kowalski 88 min.

<b>Żółte kartki:</b>
Malinowski 71 min. (Karkonosze)

Widzów: ok. 400

<b>Skład Karkonoszy:</b>
Dubiel – Kaczmarek, Bijan, Wawrzyniak, Siatrak – Suchanecki (Zalewski 45 min.), Wajda (Kowalski – Ciepiela 81 min.), T. Lizak (Maląg 70 min.), Malinowski, Walczak (Smoliński 46 min.) – Kowalski.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
599
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
12%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
 
Kultura
Jelenia Góra i Karkonosze na 1 miejscu w Polsce!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group