Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6990
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kamienna Góra: Kamiennogórska Giełda Muzyczna już 5 maja!

Czwartek, 26 kwietnia 2012, 9:37
Aktualizacja: 9:40
Autor: red
Kamienna Góra: Kamiennogórska Giełda Muzyczna już 5 maja!
Fot. Archiwum Organizatora
Kochasz muzykę? Kolekcjonujesz płyty? Posiadasz na strychu stare winyle? Znudziła Ci się muzyka na płytach CD, które posiadasz i chcesz je wymienić na inne? A może po prostu szukasz jakiegoś wyjątkowego winyla? Kamiennogórska Giełda Muzyczna to otwarte miejsce spotkań koneserów muzyki i kolekcjonerów wszelkich nośników muzycznych. Organizatorzy zapraszają w sobotę, 5 maja, o godz. 11 do Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego w Kamiennej Górze.

- Zainteresowanych kolekcjonerów posiadających duże zbiory prosimy o wcześniejszy kontakt na e-mail: kontakt@harygma.pl - prosi organizator Krzysztof Wojtas. -
Giełda Muzyczna to miejsce spotkań koneserów i kolekcjonerów wszelkich nośników muzycznych, a także ludzi kochających muzykę. Uczestnicy będą mogli wymieniać się, sprzedawać bądź po prostu prezentować swoje zbiory płyt winylowych, CD, kaset magnetofonowych itp. Imprezie będą towarzyszyć koncerty muzyczne, tworzące odpowiednią aurę i klimat muzyczny Giełdy. Zależy nam by nowemu wydarzeniu towarzyszył niepowtarzany muzyczny nastrój z dozą undergroundu muzycznego - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group