Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2859
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kabaret Paranienormalni w programie „Z humorem czeba żyć"

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 września 2020, 10:05
Autor: ts
Fot. ts
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. Występ – 9 października o godz. 17.30 i 20.00 w JCK przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie.

Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa -
niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group