Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2516
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Kabaret Młodych Panów pod Śnieżką

Niedziela, 13 lipca 2014, 8:58
Aktualizacja: 9:01
Autor: Manu
Karpacz: Kabaret Młodych Panów pod Śnieżką
Fot. Organizator
8 sierpnia (w piątek) o godz. 20.00 na scenie teatralnej w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w programie pt. “Bezczelnie Młodzi” zaprezentuje się Kabaret Młodych Panów. Ceny biletów: 50 zł.

Kabaret Młodych Panów przedstawi historie z życia wzięte i delikatnie odbite w krzywym zwierciadle dobrze wyważonego humoru. Widz uzmysławia sobie jak wielu rzeczy nieraz nie dostrzega w otaczającym go świecie oraz jak wielki wpływ na jego życie ma polityka i ludzie z nią związani. Tych kilku panów pokazuje, że tak wcale nie musi być i że można to poprawić, jeśli tylko się chce.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego, co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z “Ryjkiem” i “Paką” na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programie telewizyjnym na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN.

Kabaret Młodych Panów tworzą: Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk i Robert Korólczyk. Wywodzą się z Rybnika, mają swoich fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Rezerwacja biletów - tel.: 600-239-037, 601-791-474 lub 600-239-037, e-mail: jandy@polskiekabarety.pl, rezerwacja internetowa: http://www.kupbilecik.pl/baza-18-kabaret.mlodych.panow.html lub http://biletynakabarety.pl/artist/Kabaret-Mlodych-Panow-Bezczelnie-Mlodzi-a1135.html

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group