Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 7273
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kabaret Hrabi i savoir vivre

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 28 lutego 2011, 8:23
Aktualizacja: 8:25
Autor: Agrafka
Dziś (poniedziałek, 28 lutego) o 20.00, w ramach „Jeleniogórskiej Sceny Kabaretowej” na deskach Teatru im. Norwida wystąpi Kabaret Hrabi ze swym programem „Savoir vivre”.

Bilety w przedziale cenowym 35-45 złotych można nabyć w Sklepie Muzycznym Demo oraz w Teatrze im. C.K. Norwida. Kabaret Hrabi tworzy dwoje aktorów z byłego kabaretu Potem: Jaoanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys, a także pianista Łukasz Pietsch i Tomasz Majer.

Artyści łączą podczas swych występów niekonwencjonalne poczucie humoru z teatralnym gestem. Nie można ich nazwać typowym kabaretem, gdyż sfera teatralna często stanowi dominantę w bardzo humorystycznie zarysowanych scenkach. – Niby wszyscy wiemy jak się zachować, że trzeba powiedzieć "dzień dobry, do widzenia i przepraszam". Ale w jakich sytuacjach tego nie mówić? Jak pocałować kobietę w dłoń, żeby nie popełnić faux pas, i czy wypada ze sobą nosić do tego celu chusteczkę – opowiadają o swoim najnowszym programie.
O tym wszystkim i o zabawnych kontekstach bon tonu podczas tańca, jedzenia czy pierwszej randki, można będzie przekonać się podczas poniedziałkowego spotkania z kabaretem Hrabi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group