Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 2902
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: K. Rutkowski szuka Dawida Muszyńskiego

Środa, 12 lipca 2017, 8:17
Aktualizacja: Czwartek, 13 lipca 2017, 7:55
Autor: Joanna
Jelenia Góra: K. Rutkowski szuka Dawida Muszyńskiego
Fot. Archiwum
Trwają poszukiwania zaginionego Dawida Muszyńskiego. Sprawą zajmuje się policja i Krzysztof Rutkowski. Wczoraj (11.07) w Jeleniej Górze detektyw zorganizował krótką konferencję prasową.

- Mamy bardzo wiele informacji. Istotne są domy dla bezdomnych, w których był on widywany. Informacja, że Dawid miał być widziany na terenie Niemiec była zupełnie złym przekazem – powiedział Krzysztof Rutkowski.

Detektyw skierował apel do wszystkich, którzy mogą pomóc, jeżeli są w posiadaniu jakiejś informacji, aby kontaktowali się z Biurem Rutkowski. Za wskazanie pobytu Dawida Muszyńskiego biuro przewiduje nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Możliwe, że poszukiwany mężczyzna będzie chciał podjąć jakąś pracę sezonową, aby mieć pieniądze na przeżycie. Nie wiadomo, dlaczego poszukiwany - jeśli żyje - nie kontaktuje się ze swoją rodziną. Rejon jeleniogórski był mężczyźnie znany, dlatego może przebywać nadal w okolicy.

To już trzecie zaginięcie poszukiwanego. Wcześniej odnalazł się w szpitalu, gdzie trafił w wyniku samookaleczenia, drugim razem został odnaleziony w sposób przypadkowy. Dla rodziny, szczególnie dla partnerki Dawida Muszyńskiego to ogromna tragedia, ponieważ mają małe dziecko. Zaginiony mężczyzna miał problemy z hazardem.

31-letni Dawid, mieszkaniec Wielunia ostatni raz był widziany 4 kwietnia 2017 roku w Hotelu Europa w Jeleniej Górze. Jeżeli ktoś wie, gdzie przebywa lub go widział, proszony jest o kontakt z policją lub z Biurem Detektywistycznym Rutkowski pod numerem telefonu 600 007 007.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group