• Niedziela, 22 lipca 2018
  • Godz. 18:38
  • Imieniny: Bolesławy, Magdaleny, Marii
  • Czytających: 5251
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Już jest nowy teledysk Ani Waraszko

Wiadomości: Polska
Sobota, 7 października 2017, 11:42
Aktualizacja: 13:06
Autor: Manu
Fot. Archiwum Jelonki.com
“W Tobie” (premiera: 3 października) to zapowiedź debiutanckiego albumu pochodzącej z Piechowic Ani Waraszko zatytułowanego “Podróż”. Poprzednim singlem promującym jej płytę była “Podróż” (premiera: 20 czerwca) nagrana z Numerem Razem.

Ania Waraszko działa na scenie od roku 2006. Prezentuje repertuar autorski jak i znane ambitne standardy jazzowe, utwory z gatunku swingu, bluesa, brazylijskiej bossa novy, światowych coverów muzyki rozrywkowej. W jej repertuarze pojawiają się utwory nie tylko po polsku i angielsku, ale też śpiewane w języku hiszpańskim, włoskim czy francuskim. Komponuje również własne utwory.

W 2008 utworem Vaya con Dios “Don’t Cry for Louie” zwyciężyła konkurs piosenki międzynarodowej w Jeleniej Górze. W latach 2013-2014 występowała m.in. w Kings Garden Banquet Hall oraz Polish Combatants Hall w Toronto (Kanada), brała udział w koncercie Aleksandra Ładysza w Polskim Centrum Kultury im. JP II w Mississauga (Kanada), a w latach 2006-2014 roku była wokalistką zespołu Moco Choco, występując w renomowanych klubach w całej Polsce i za granicą.

W ostatnim czasie stała się znana szerszej publiczności jako uczestniczka programów: TVP1 “O! Polskie Przeboje” oraz TVP2 “The Voice of Poland”, gdzie zaśpiewała “Lost On You” z repertuaru LP.

Produkcją muzyki i teledysku do utworu “W Tobie” zajął się Piotr Turek, a na instrumentach zagrali: Jakub Kinsner – perkusja, Emil Wojtczak – bas, Rafał Kazanowski – gitara, Patryk Kraśniewski – klawisze, Ula Izak – smyki, Michał Gidziński – trąbka. Andrzej Giegiel – mix, AS One – Mastering. Słowa: Paweł Stolecki. W klipie występują: Ania Waraszko, Paweł Stolecki, Weronika Sochacz, Karolina Ossolińska, Aleksandra, Andrzejewska, Natalia Chojnacka, Martyna Paszek Nguyen. Podziękowania za pomoc – Hanna Krawczyńska, Teatr Capitol Warszawa, Tomasz Wiśniewski, LWW Studio kolorkorekcja – Monika Jakutowicz. Zdjęcia: Amadeusz Andrzejewski, Radomir Rytych.

Ania Waraszko ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku architektura wnętrz (interior design) na wydziale Artystycznym Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Realizowała indywidualne wystawy malarskie w Polsce i zagranicą (Fügen – Austria, Bamberg – Niemcy, Sommecaise Galerie de l'Objet – Francja). Brała udział w targach malarskich Germany Frankfurt Oder. Ma już na swoim koncie wyróżnienia w tym zakresie i realizuje wystawy fotograficzne.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  2
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  2
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  14
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group