Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 8709
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jutro otwarcie AQUAPARKU w Hotelu „Jan”

Piątek, 23 marca 2012, 7:45
Aktualizacja: Sobota, 24 marca 2012, 8:07
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Jutro otwarcie AQUAPARKU w Hotelu „Jan”
Fot. Organizator
Już jutro, 24 marca o godz. 10.00 w Hotelu „Jan” w Wojcieszycach odbędzie się oficjalne otwarcie AQUAPARKU. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odpocząć od codziennego pędu, zrelaksować się i odprężyć. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Kamila Chrożnowska–Stoszko, manager hotelu.

W AQUAPARKU w Hotelu „Jan”, który zostanie otwarty już jutro będzie można skorzystać nie tylko z basenów – w tym z wodą solankową, sztuczną rzeką, masażem wodno-powietrznym i zmienną kolorystyką świetlną, lecz także z sauny fińskiej, łaźni parowej z pompą solankową, studni lodowej, groty natryskowej z kaskadą i biczami wodnymi, jacuzzi w kielichu Campari i wielu innych.

– Wizyta w naszym AQUAPARKU, przygotowanym zarówno z myślą o klientach Hotelu „Jan”, jak i osobach z zewnątrz na pewno pozwoli odpocząć od codziennego pędu, zrelaksować się i odprężyć. Jest w czym wybierać, o czym możecie przekonać się sami. Zapraszamy serdecznie – mówi Kamila Chrożnowska-Stoszko, manager Hotelu „Jan”.

Informacje na temat oficjalnego otwarcia AQUAPARKU, cenniki karnetów, biletów dla dzieci i osób dorosłych, jak również informacje dodatkowe znajdą Państwo na stronie internetowej: www.hotel-jan.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group