Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 6966
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jubileuszowy koncert Piotra Banacha w Kwadracie

Środa, 11 marca 2015, 7:28
Aktualizacja: 7:30
Autor: Manu
Jelenia Góra: Jubileuszowy koncert Piotra Banacha w Kwadracie
Fot. JCK
28 marca (w sobotę) o godz. 20.00 w Klubie Kwadrat (przy ul. Bankowej 28/30) okolicznościowy koncert zagra Piotr Banach, który w tym roku obchodzi 35–lecie działalności scenicznej i pracy twórczej wraz z jubileuszem 50. urodzin (ur. 5 marca 1965 r. w Szczecinie). Na scenie pojawią się także jego urodzinowi goście: grupa muzyczna grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa Indios Bravos, grający ambitną muzykę rockową zespół Chorzy oraz Oho!koko, który wielką popularność zdobył występem w IV edycji “Must Be the Music. Tylko muzyka”, gdzie zebrał największe poparcie widzów oraz jury.

Piotr Banach jest założycielem i liderem zespołów: Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum. To również muzyk wielu szczecińskich zespołów, m.in. formacji Kolaboranci, pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej “Puk, puk”, a także producent, autor tekstów i multiinstrumentalista.

Z tej okazji przygotowuje nie tylko materiał na swoją drugą solową płytę (poprzednia, zatytułowana “Wu wei” ukazała się w 2005 r. i zawierała takie utwory jak: “Jej piosenka o miłości”, “Kamyk”, “Jej piosenka o miłości”“Ściana”, “To samo”), ale przede wszystkim serię koncertów, podczas których będzie można usłyszeć tak premierowe utwory, jak i piosenki, które Piotr Banach stworzył, lub współtworzył na przestrzeni tych 35. lat. Pojawią się więc utwory dobrze znane fanom Heya, Indios Bravos, Ludzi Miłych, oraz piosenki z płyty “Wu wei”.

Na koncertach Piotra Banacha wspierać go będą muzycy ze Szczecina, którego od 2014 r. jest honorowym Ambasadorem.

Bilety na koncert kosztują 25 zł - w przedsprzedaży, 35 zł - w dniu koncertu. Można je kupić w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group