Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8354
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jubileuszowe spotkanie na mostku izerskim

Czwartek, 16 lipca 2015, 7:46
Aktualizacja: Sobota, 18 lipca 2015, 10:15
Autor: Jel
Region: Jubileuszowe spotkanie na mostku izerskim
Fot. Archiwum Organizatora
W sobotę (18.07) odbędzie się jubileuszowe impreza z okazji dziesiątej rocznicy otwarcia mostka na Izerze pomiędzy Orlem a Izerką. Spotkanie, jak co roku, zaplanowano przy mostku nad Izerą, na trasie łączącej Osadę Orle z Jizerką, opodal Stacji Turystycznej ORLE. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. Udział jest bezpłatny.

Tradycyjnym miejscem zbiórki jest budynek bufetowy Stacji Turystycznej ORLE, jednak goście mogą przybywać bezpośrednio do szałasu przy mostku, gdzie będzie ognisko i kiełbaski.

Program jest bardzo dowolny - spotkanie jest imprezą integracyjną w formie ogniska, na którą zapraszani są wszyscy miłośnicy Gór Izerskich, samorządowcy z gmin izerskich, działacze społeczni, liderzy lokalni oraz wszyscy którym na sercu leży dobro Gór Izerskich, z obu brzegów Izery - polskiego i czeskiego.

Mostek łączący Polskę i Czechy jest symbolem porozumienia międzynarodowego i współpracy transgranicznej.

Od trzech lat spotkania jubileuszowe na mostku, w rocznicę jego odbudowy, odbywają się pod egidą Forum Izerskiego - projektu współpracy polsko-czeskiej na rzecz rozwoju Gór Izerskich / Jizerskych hor.

Organizatorem spotkania jest Towarzystwo Izerskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group