Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 3288
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: JK Oyama Karate rozpoczyna nowy sezon treningowy

Środa, 4 września 2013, 22:54
Aktualizacja: 22:57
Autor: MDvR
Jelenia Góra: JK Oyama Karate rozpoczyna nowy sezon treningowy
Fot. użyczone
– Będzie to szczególny rok, klub bowiem obchodzić będzie jubileusz XX–lecia swojego istnienia i działalności! W JKO trenują aktualni mistrzowie Polski i finaliści mistrzostw Europy. O jego sukcesach sportowych i pedagogicznych jest głośno nieustannie od ponad 15 lat. W naszych szeregach ćwiczą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli – często całe rodziny. Klub jest wspierany przez Miasto Jelenia Góra od 1995 roku – aktualnie realizuje zadanie publiczne o nazwie: „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie Oyama Karate i Muay Thai” – wyznaje shihan Rafał Majda (5 dan), główny trener Jeleniogórskiego Klubu Oyama Karate.

Zajęcia prowadzone są dla dzieci już od 5-6 roku oraz młodzieży i dorosłych w formułach kontaktowego karate Oyama z elementami Thai Kick Boxingu (Muay Thai). Dla dzieci zajęcia są dostosowane do ich możliwości psychofizycznych. Oyama Karate posiada bowiem autorski, sprawdzony system szkolenia najmłodszych.

Szczegółowe informacje o zapisach i treningach można uzyskać na stronie klubu www.oyama.com.pl lub pod numerem telefonu 602 186 770.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group