Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 11066
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Jesienne inwestycje

Czwartek, 18 listopada 2021, 7:01
Autor: WAC
Mysłakowice: Jesienne inwestycje
Fot. UM Mysłakowice
Jesień w gminie Mysłakowice stoi pod znakiem wielu inwestycji i remontów, realizowanych w większości miejscowości na jej terenie. Intensywne prace mają na celu poprawę infrastruktury drogowej, wodnej, oświetleniowej oraz edukacyjnej.

Trwa między innymi budowa drogi gminnej w Dąbrowicy, rozbudowa cmentarza oraz budowa skweru przed siedzibą Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomnicy, budowa ulicy Fabrycznej oraz nowej szkoły w Mysłakowicach. W sali widowiskowej w Karpnikach montowane jest nowe oświetlenie. Niedawno zakończono również budowę przepustów regulujących przepływ wody ze strumieni i pól w Kostrzycy, rozbudowę oświetlenia ulicznego w Wojanowie i budowę rampy dla osób niepełnosprawnych przy Urzędzie Gminy w Mysłakowicach. Na bieżąco wykonywane są też prace konserwacyjne dróg i przycinki drzew i krzewów.

Kilka dni temu wójt gminy Mysłakowice Michał Orman wraz z zastępcą Grzegorzem Truchanowiczem objechali cześć inwestycji w celu sprawdzenia postępu i jakości wykonywanych prac.

Wszystkie inwestycje na terenie gminy przebiegają zgodnie z planem - podsumowuje M. Orman. - Nie ma więc zagrożenia, aby termin ich zakończenia nie został dotrzymany. W kontekście budowy nowej szkoły mam nadzieję, że aura będzie łaskawa i pozwoli w kolejnych tygodniach na kontynuowanie prac.

Twoja reakcja na artykuł?

12
75%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
375
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group