Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6681
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jesienne "dzwony"

Sobota, 28 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 28 października 2006, 16:59
Autor: Angela/ TEJO
Jelenia Góra: Jesienne "dzwony"
Fot. Maciej Jary/ Angela
Do kilku kolizji drogowych doszło w sobotę. Przyczyną była nieuwaga kierowców.

Blisko wiaduktu przy ul. Wincentego Pola "stuknęły się" trzy auta. Według relacji świadków jeden z jadących ze strony Wojska Polskiego zatrzymał się na wniesieniu wiaduktu, by skręcić i wjechać w podwórko po przeciwnej stronie drogi.

– Jadący za nim kierowca wyhamował, ale nie zauważył tego kierowca busa, który zagapił się i uderzył w stojące przed nim auto – mówi okoliczna mieszkanka. Z kolei uderzony pojazd uszkodził samochód, który jechał przed nim.
Nikomu nic się nie stało.

Inna kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bacewicz. Prowadzący auto marki Daewoo uderzył w drzwi innego samochodu, który właśnie skręcał w ul. Bacewicz.
Do stłuczki doszło tuż przed przejściem dla pieszych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale obydwa samochody wymagają wizyty u blacharza. Za naprawę więcej zapłaci posiadacz koreańskiego auta: rozbił prawą część przodu oraz pokrywę silnika.

Przyczyny obydwu kolizji ustali policja. Funkcjonariusze apelują o ostrożną jazdę. Zmierzch zapada coraz wcześniej. Po sobotnio-niedzielnej zmianie czasu, już o godz. 17 będzie ciemno. Do tego w mieście jest więcej samochodów w związku z dniem Wszystkich Świętych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group