Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6941
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Jelonki” zagrają przed VIP–ami

Poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 8:46
Aktualizacja: 9:12
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Jelonki” zagrają przed VIP–ami
Fot. TEJO
Teatrzyk Jelonka Górskiego złożony z dzieci, które wzięły udział w warsztatach „Lato w teatrze” wraca na scenę. Młodzi aktorzy raz jeszcze wystąpią z przedstawieniem „Z legend naszego miasta” podczas uroczystej sesji rady 5 września w Teatrze Jeleniogórskim.

Wyzwanie to spore, bo i publiczność niecodzienna. Na widowni zasiądą bowiem zaproszeni z okazji 900-lecia Jeleniej Góry burmistrzowie kilku partnerskich miast. Będą też radni i wielu oficjeli oraz mieszkańcy stolicy Karkonoszy.

– Napisałem do uczestników spektaklu zawiadomienie o kolejnym występie z kalendarzem przygotowań – mówi Bogdan Nauka, dyrektor Teatru Jeleniogórskiego. – Próby zaczną się 2 września, a samo przedstawienie wystawimy 5.

Sztuka to zabawna przypowieść o perypetiach księcia Bolesława, który – chcąc założyć Jelenią Górę - poluje na jelenia. Nie do końca mu się te łowy udają, ale o tym, jak kończy się sztuka w opracowaniu B. Nauki i wykonaniu młodych aktorów z Teatrzyku Jelonka Górskiego przekona się już sama publiczność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group