Jelenia Góra: Jelfa ponownie na kolanach...

Sobota, 29 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 11:19
Autor: Damian
Lekko, łatwo i przyjemnie tak można nazwać sobotnią konfrontację pomiędzy zespołami Zgody Ruda Śląska i odmłodzonym zespołem Vitaralu Jelfy Jelenia Góra

Dzisiejszy pojedynek początkowo nie wskazywał na kolejny pogrom Witaminek. W piątej minucie nasze zawodniczki wygrywały ze Zgodą 4:2. Było to niestety ostatnie prowadzenie w dzisiejszym meczu Jeleniogórzanek, a Zgoda dopingowana przez swoich kibiców odskakiwała na coraz większą przewagę punktówą. Pierwsza połowa zakończyła się różnicą sześciu bramek dla zawodniczek z Górnego Śląska 16:10
Druga połowa stała pod znakiem dominacji gospodyń, które powiększały przewagę i wygrywając ostatecznie wysoko różnicą dziewiętnastu bramek 38:19
Najwięcej bramek dla jeleniogórzanek zdobyły Anita Augustyniak 6 oraz Marta Gęga 4

Była to już druga tak bolesna przegrana dla młodych zawodniczek ze stolicy Karkonoszy w tym sezonie.Tydzień temu podopieczne trenera Romualda Szpota przegrały z SPR Lublin 14:35.

Za tydzień nasz zespół będzie miał okazję do rehabilitacji i odzyskania wiary w swoje umiejętności ponieważ do Jeleniej Góry przyjeżdża najsłabszy zespół ligi drużyna AZS AWF Katowice.