Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4704
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Jeleniogórski geodeta na senackiej komisji

Czwartek, 27 lutego 2020, 9:04
Autor: WAC
Warszawa: Jeleniogórski geodeta na senackiej komisji
Fot. użyczone
W ramach trwających w parlamencie prac na poprawkami do zmian Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego na wtorkowe (25.02) posiedzenie senackiej komisji został zaproszony jeleniogórski przedsiębiorca – Marcin Kostrzewski.

Będący właścicielem jednego z jeleniogórskich biur geodezyjnych M. Kostrzewski został zaproszony do Senatu, gdyż jest mocno zaangażowany w działalność wielu organizacji pozarządowych, w tym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Geodetów.

Wczoraj (25.02) miałem przyjemność uczestniczyć w senackiej komisji infrastruktury dotyczącej poprawek do zmian Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego - mówi M. Kostrzewski. - Geodezja jest dziedziną, która dotyczy prawie każdego obywatela, ponieważ jest bezpośrednio związana z nieruchomościami i z procesami inwestycyjnymi. Na początku w trakcie i na końcu, więc wszelkie zaburzenia współpracy urzędu i geodety uprawnionego mają bezpośredni wpływ na sprawność procesów inwestycyjnych. O tym miałem okazję rozmawiać z senatorami i głównym geodetą kraju. Zgłoszone poprawki trafią niebawem na salę obrad i zobaczymy co dalej.

Twoja reakcja na artykuł?

27
79%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
12%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
6%
Złości
1
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group