Jelenia Góra: Jeleniogórska liga MOS, 9. kolejka

Środa, 4 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 9:30
Autor: lukasz
Tuż po Nowym Roku rozegrano 9. kolejkę jeleniogórskiej ligi futsalu. Największą niespodziankę sprawili piłkarze Aresztu Śledczego AMATOR, którzy zremisowali z faworyzowanym Barem Harnaś. Do końca pachniało sensacją, bo jeszcze na kilka minut przed końcem Areszt prowadził 3:1. Wicelider ocknął się z letargu i w końcówce zdołał wyrównać.

Ekipa naszego portalu zdecydowanie zawiodła. Jelonka.com przegrała ważny mecz z Kolegium Karkonoskim aż 0:6 i przez to straciła szansę na kontakt z czołówką. Pozostanie nam walka o miejsce w górnej połowie tabeli. - Zagraliśmy dobrze, rywale nie sprawili nam kłopotu - powiedział Piotr Grzyl z Kolegium. Wprawdzie Jelonka.com miała kilka okazji na zdobycie kontaktowego gola, ale ich nie wykorzystała.

Sporo emocji dostarczył kibicom pojedynek Promatic z Pub Golem. Promatic prowadzili 3:1, jednak w drugiej połowie Pub Gol zaczął grać na miarę swoich możliwości i nawet wyszedł na prowadzenie 4:3. W końcówce Promatic uratował remis 4:4.
Sensacją pachniało w meczu Alarm Security - Gwardia. W połowie meczu utrzymywał się remis 2:2, ale na początku drugiej części Gwardia szybko zdobyła dwa gole. Więcej bramek nie padło już do końca.

Więcej informacji, całą relację!, tabelę, terminarz i galerię zdjęć z wszystkich kolejek z Jeleniogórskiej Mos Ligi w Futsalu 2005/2006 znajdziecie na oficjalnej stronie www.futsal.jelonka.com.