Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6210
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórska firma programistyczna podbija świat

Niedziela, 12 kwietnia 2015, 8:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 7:47
Autor: Mea
Jelenia Góra: Jeleniogórska firma programistyczna podbija świat
Fot. Archiwum CodeTwo
Już na początku maja w Chicago odbędzie się Microsoft Ignite, największa konferencja Microsoft na świecie. Wśród wystawców pojawi się CodeTwo, jeleniogórska firma programistyczna.

Tegoroczna konferencja w Chicago to pierwsze tak duże wydarzenie, które jest efektem połączenia wszystkich tematycznych konferencji Microsoft.

- To dla nas zaszczyt, że będziemy mogli pojawić się tam jako jedyna firma z Polski i przedstawić nasze oprogramowanie klientom i partnerom zaraz obok takich firm, jak: Dell, Sandisk, Symantec czy Oracle – mówi Szymon Szczęśniak, dyrektor marketingu i sprzedaży w CodeTwo.

- To ważne wydarzenie dla firmy, gdyż będziemy mieli okazję zaprezentować tam nasz najnowszy program, który jako jedyne rozwiązanie na świecie pozwala zapisywać lokalnie kopie zapasowe danych chmurowych serwerów pocztowych Microsoft – powiedział Rafał Weraksa, project manager w CodeTwo.

To zwieńczenie pracowitego okresu, w którym cały zespół CodeTwo dawał z siebie wszystko, żeby produkt był na poziomie światowym. - Jednocześnie jest to fajny początek i motywacja do dalszej pracy nad tym i innym produktami, które mamy już wstępnie zaprojektowane. Czekamy tylko na nasze wolne siły przerobowe – dodał.

CodeTwo w tym roku wybiera się jeszcze na kilka innych konferencji, w tym Microsoft Worldwide Partner Conference w Orlando oraz IT Dev Connections w Las Vegas.

Warto dodać, że w spółce CodeTwo trwa nieustanna rekrutacja na wiele stanowisk technicznych i nie tylko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group