Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 7643
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelenie Wraki trenowały dla WOŚP

Niedziela, 31 stycznia 2021, 18:20
Aktualizacja: 18:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jelenie Wraki trenowały dla WOŚP
Fot. Tomek Raczyński
Ze względu na reżim sanitarny grupa Jelenie Wraki nie mogła zorganizować typowego wyścigu, ale tradycja w związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została podtrzymana i w ramach treningu miłośnicy drugiego życia pojazdów spotkali się na poligonie JST Strzelec w Jeleniej Górze.
Ponieważ jak co roku chcieliśmy wesprzeć WOŚP, a tym razem nie możemy zaprosić ludzi na nasz poligon, aby zafundować imadrenalinę związaną z przejażdżkami wrakiem, postanowiliśmy zorganizować trening inny niż zwykle - podkreślają organizatorzy.

Na poligonie JTS Strzelec - w okolicy Alei Solidarności, odbył się trening, który miał formułę sparingu na mniejszym torze - pięć aut startujących z jednej linii i 8 minut jazdy. Kto przetrwał, mógł trenować dalej.

Warunkiem uczestnictwa było wcześniejsze potwierdzenie przybycia, a na miejscu uiszczenie opłaty 200zł (lub więcej), którą od razu wrzucano do puszki WOŚP.

Imprezie towarzyszył Kapitan Jawor, znany z programu Złomowisko.pl - częsty gość jeleniogórskich wyścigów wraków. Zabawa była przednia, a cel szczytny!

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group