Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 6751
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra biegała

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 maja 2011, 14:23
Aktualizacja: 14:59
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Alejki parkowe Wzgórza Kościuszki zostały w niedzielę 15 maja opanowane przez lekkoatletów startujących w biegu z cyklu "Jelenia Góra Biega" organizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega".

Wyniki

Biegi dzieci

Dystans 250 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Dominika Kluczewska - 1'11- SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Nikola Garlińska - 1'13 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Iwona Łukomska - 1'19 - Mysłakowice

Klasyfikacja chłopców

1.Eliasz Garliński - 0'48 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Tomasz Napora - 0'53 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Oskar Murzyn - 0'57 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Rafał Kwiatkowski - 0'58 - Jelenia Góra

Dystans 500 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Lidia Hamkało - 1'35 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Angelika Młynarska - 1'36 - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra
3.Natalia Stańkowska - 1'39 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Natalia Garlińska - 1'41 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Martyna Rzepka - 1'46 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Wikoria Jędruch - 1'51 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Michał Krzysztofiak - 1'23 -.SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Piotr Bryczkowski - 1'28 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Łukasz Łukomski - 1'34 - Mysłakowice
4.Damian Mujta - 1'39 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Dominik Garliński - 1'43 - SKS „BIEGACZ” Siedleęcin
6.Dawid Rzepka - 1'46 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Mateusz Młynarski - 1'55 - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

Dystans 1000 m

Klasyfikacja chłopców
1.Konrad Szymański - 3'12 - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra
2.Maciej Lucerski - 3'21- MKS “PAULINUM” Jelenia Góra
3.Amadeusz Stankiewicz - 3'29 - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

Bieg główny – dystans 4300 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1.Dominika Jarosz - 10'05 - K17 - 1 - Jelenia Góra
2.Anna Drobna - 10'36 - K35 - 1 - Jelenia Góra
3.Zofia Stanisz - 10'43 - K17 - 2 - Jelenia Góra
4.Martyna Gniot - 11'32 - K17 - 3 - Jelenia Góra
5.Alicja Prasol - 11'40 - K17 - 4 - Jelenia Góra
6.Ewa Szmel - 12'30 - K35 - 2 - Piechowice
6.Bogumiła Graczyk - 12'49 - K59 - 1 - Kowary
7.Joanna Stanisz - 13'35 - K35 - 3 - Jelenia Góra
8.Krystyna Turowska - 13'50 - K59 - 2 - Jelenia Góra
9.Genowefa Nowakowska - 15'03 - K59 - 3 - Jelenia Góra

Klasyfikacja ogólna mężczyzn

1 Tomasz Kwiatkowski - 8,19 - M17 - 1 - Jelenia Góra
2 Filip Dauster - 8,23 - M17 - 2 - Kopaniec
3 Mariusz Kwiatkowski - 8,25 - M 50 - 1 - Jelenia Góra
4 Mateusz Dzioba - 8,27 - M17 - 3 - Jelenia Góra
5 Waldemar Witulski - 8,43 - M50 - 2 - Sosnówka
6 Lukasz Mostek - 8,55 - M17 - 4 - Jelenia Góra
7 Mariusz Moczarski - 8,59 - M40 - 1 - Jelenia Góra
8 Krzysztof Hołub - 9,09 - M17 - 5 - Jelenia Góra
9 Kacper Klimkiewicz - 9,21 - M17 - 6 - Jelenia Góra
10 Zbigniew Kogut - 9,24 - M50 - 3 - Jelenia Góra
11 Maciej Nowak - 9,28 - M17 - 7 - Jelenia Góra
12 Daniel Jarosz - 9,41 - M30 - 1 - Kowary
13 Mateusz Sroka - 9,42 - M17 - 8 - Jelenia Góra
14 Ryszard Gil - 10,06 - M30 - 2 - Jelenia Góra
15 Jacek Biełajew - 10,19 - M30 - 3 - Jelenia Góra
16 Andrzej Rutkowski - 10,27 - M60 - 1 - Jelenia Góra
17 Artur Prawdzik - 10,32 - M17 - 9 - Jelenia Góra
18 Wiesław Dul - 10,42 - M50 - 4 - Jelenia Góra
19 Mirosław Górnicki - 10,57 - M60 - 2 - Jelenia Góra
20 Leszek Dacewicz - 11,29 - M70 - 1 - Jelenia Góra
21 Jarosław Stanisz - 12,11 - M50 - 5 - Jelenia Góra
22 Czesław Tarłowski - 13,31 - M70 - 2 - Jelenia Góra
23 Bolesław Stachów - 26,15 - M70 - 3 - Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group