Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9506
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jarosław Kaczyński w Jeleniej Górze

Poniedziałek, 24 marca 2014, 8:15
Aktualizacja: 10:28
Autor: Org
W najbliższą niedzielę (30 marca 2014 roku) na spotkanie z mieszkańcami Jeleniej Góry i okolic przyjedzie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Spotkanie odbędzie się w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze o godz. 12.30. Wstęp jest wolny.

Jarosław Kaczyński przyjeżdża ze wsparciem dla kandydatów z dolnośląsko-opolskiej listy startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego. PiS liczy na dwa mandaty (obecnie ma jeden). W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

- Od Jeleniej Góry ruszamy z kampanią. Chcemy wygrać nadchodzące wybory - mówi Krzysztof Mróz z Biura Poselskiego Adama Lipińskiego.

Wiadomo, że liderem na liście będzie szef dolnośląskiego PiS-u, poseł Dawid Jackiewicz, który pochodzi z Sosnówki. Nr 2 zajmie Kazimierz Michał Ujazdowski były minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a pozycję nr 3 - posłanka Anna Zalewska z Wałbrzycha.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców do Teatru im. C. K Norwida w Jelenie Górze na spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim - dodaje K. Mróz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (98)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group