Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6930
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Jak Dzień Kobiet to w Staniszowie

Środa, 3 marca 2010, 10:07
Aktualizacja: 10:09
Autor: TEJO
REGION: Jak Dzień Kobiet to w Staniszowie
Fot. ...
Oryginalną propozycję na święto pań ma Pałac Staniszów, który w nadchodzącą niedzielę zaprasza na koncert w stylowych klimatach z jazzowym wokalem i akordeonem w rolach głównych.

Zaśpiewa Paulina Kujawska, wokalistka jazzowa, solistka Orkiestry Kukla Band Paulina Kujawska i Tomasz Drabina, utalentowany akordeonista, kompozytor, aranżer oraz pedagog. Na kontrabasie towarzyszył im będzie Tomasz Błaszak, a na instrumentach perkusyjnych zagra Gertruda Szymańska.

W programie – jak podają organizatorzy - stylowa piosenka francuska i polska zaaranżowana na aksamitny, dźwięczny i klarowny głos kobiecy, wykonywana z towarzyszeniem akordeonu, kontrabasu i instrumentów perkusyjnych. Oryginalne standardy piosenki francuskiej jak i swingujące piosenki polskie od XX międzywojennego do współczesności łączy wspólny wyróżnik dobrej melodii i tekstu.

Koncertowi, który zaczyna się o godz. 19, towarzyszyć będzie uroczysta kolacja. Szczegółowe menu dostępne jest na stronie internetowej: www. palacstaniszow.pl Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr. tel. 075 7558445 lub pod adresem: hotel@palacstaniszow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group