Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11260
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Inwestycji ciąg dalszy

Środa, 13 stycznia 2021, 8:06
Autor: WAC
Piechowice: Inwestycji ciąg dalszy
Fot. UM Piechowice
Kolejny etap rewitalizacji osiedla przy ul. Szkolnej to jedno z zadań inwestycyjnych, których realizację zaplanowano w tegorocznym budżecie Piechowic.

Na ten cel w planie wydatków i dochodów Piechowic na ten rok zapisano 722 tysiące złotych. Na osiedlu znajdującym się w centrum miasta zostanie wykonany kolejny odcinek kanalizacji deszczowej. Być może środków wystarczy też na kontynuację budowy łącznika drogowego między ulicami Szkolną, a Kryształową.

Ogółem w budżecie Piechowic na 2021 r. na realizację zadań inwestycyjnych przeznaczono 7 milionów 355 tysięcy złotych. Wśród nich znalazły się między innymi: przebudowa ul. Przemysłowej wraz z kanalizacją deszczową, przebudowa ul. Reja wraz z kanalizacją deszczową, przebudowa odcinków ulic Szymborskiej i Prusa, budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz Przedszkolu Samorządowym nr 1, termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1, modernizacja placu zabaw przy ul. Lipowej, skateparku i budowa ogrodzenia oraz trybun na stadionie miejskim.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
4
27%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group