Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11251
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Inspiracje płatkami pachnące

Poniedziałek, 12 lipca 2010, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Inspiracje płatkami pachnące
Fot. Gabi
Wczoraj w Hotelu Caspar odbył się wernisaż Krystyny Baczewskiej pt.: „Kwiaty wokół mnie”. Artystka pochodzi z ziemi lubuskiej i nie jest z wykształcenia malarką.

Sztukę traktuje jako hobby, dzięki któremu wyraża siebie. Opowiedziała, że jej obrazy zdobią m.in. kwiaciarnie i pizzerie. Kiedyś namiętnie malowała konie, a teraz zachwyciła się kwiatami.

Przybyli mogli obejrzeć płótna, a na nich – kwiaty i piękne kobiety. Szczególnie piękny obraz stoi we foyer hotelowego wnętrza. Całość pięknie dopełniała ekspozycja aranżacji kwiatowych autorstwa Jolanty Chodorskiej.
Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i jeszcze długo będzie można ją oglądać. Jeśli jakiś obraz spodoba się Państwu, można go nabyć.

Ta eskspozycja to kolejna, udana inicjatywa Caspara. Miejmy nadzieję, że wernisaże, które cyklicznie odbywają się w hotelu, przyciągać będą coraz więcej ludzi. Jak zwykle w niedzielę odbył się także koncert w klimatach jazzujących w wykonaniu Sebastiana Lehnera (wokal, saksofon) i Piotra Soboty (gitara).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group