Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5464
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Wiadomości: Region
Czwartek, 18 czerwca 2020, 11:30
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 12:25
Autor: DUW
Fot. pixabay.com
Na terenie województwa dolnośląskiego jest 2825 potwierdzonych przypadków zachorowania na COVID–19.
Liczba osób wyleczonych z COVID–19 w województwie dolnośląskim: 2031. Stan na 18.06, godz. 10.30.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 1848,

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 753,

liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 230.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
9
64%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 19-06-2020 19:12
Nazywa się Erin Marie Olszewski. Jest wojskową pielęgniarką, pracowała w szpitalu uznanym za centrum globalnej pandemii w kategoriach liczby przypadków i zgonów. Jej video jest na stronach: Infowars, David Icke, Solari.com, Brighteon, itd. Jest to dewastujące świadectwo Erin ze Szpitala Elmhurst, Nowy Jork, epicentrum covid. Ale ono nie jest o wirusie, a o mo...ie w szpitalu. Ocena i wnioski Erin po okresie pracy w tym szpitalu. Do szpitala dostają się biedni pacjenci przeważnie Czarni i Latynosi, i są sprawdzani na COVID-19. Kiedy wynik jest ujemny nie ma COVID niektórych i tak oznacza się jako przypadki COVID. To wsadza ich do pociągu do śmierci. Bez powodu są podłączani do respiratora, a żeby ich unieruchomić i nie odczuwali dyskomfortu i bólu z powodu inwazyjnej intubacji, podaje się im środki uspokajające / znieczulające. To trwa długo, nawet MIESIĄC. Zupełnie odcięci od świata zewnętrznego, nigdy się nie budzą. To nie jest żadna tajemnica. Każdy lekarz czy pielęgniarka WIE, ŻE NIEUCHRONNYM SKUTKIEM JEST ŚMIERĆ. Jest to metoda zabijania. I, oczywiście, przyczyną zgonu pacjenta jest wirus. Mogę tu pomyśleć o co najmniej 20 nowojorskich i federalnych agencji, które powinny roić się w Elmhurst Hospital. Ale żadna z nich nie podejmuje żadnych działań. Gdzie są dziennikarze? Gdzie są politycy: burmistrz Nowego Jorku Bill De Blasio, gubernator Cuomo? Gdzie są protesty publiczne? Za tymi drzwiami wielu ludzi NIE MOŻE ODDYCHAĆ. Gdzie są lekarze i pielęgniarki z tego szpitala? Co mają do powiedzenia? Kto zarządził tę metodę zabijania? Kto wydaje rozkazy? Oznaczenie pa
~ 19-06-2020 19:12
do: ~ (19:12)
CO ROKU UMIERA 11 MILIONÓW DZIECI PONIŻEJ 5 ROKU ŻYCIA - to znaczy 30 tysięcy małych dzieci dziennie i nikt o tym nie pisze !!! - może dziennikarze zaczną się tym interesować !!! Zamiast grypy wykrywają koronawirusa? Dr Zbigniew Martyka: Dokładnie w momencie wybuchu paniki zachorowalność na grypę gwałtownie i niewytłumaczalnie spadła Super Express przeprowadził wywiad z chodzącym głosem rozsądku polskiej medycyny. To oczywiście nikt inny jak dr Zbigniew Martyka, ordynator Oddziału Zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, który zasłynął z wypowiedzi nt. koronawirusa. Wcześniej czy później prawie każdy z nas spotka się z tym wirusem tylko większość tego nawet nie zauważy stwierdził w najnowszej rozmowie z tabloidem. Dr Zbigniew Martyka w ostatnich tygodniach zasłynął wypowiedziami na temat koronawirusa, mówił m.in., że od samego wirusa gorsza jest panika, a śmiertelność jest tak mała, że szczepionka może nie mieć większego sensu. Krytykował też obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek przez pracowników sklepów. Tłumaczył, że rękawiczki przyczyniają się do braku odpowiedniego oddychania skóry, z kolei przez maseczkę wirus i tak może przeniknąć. Co teraz powiedział na łamach SE? Przypomniał, że wielu tzw. ekspertów, którzy postrzegają COVID-19 jako sprawcę pandemii pomijają wiele danych. Np. tych odnoszących się do ilości zachorowań, zgonów, ciężkości przebiegu w porównaniu z innymi chorobami, a przede wszystkim z prawdziwymi epidemiami, które dziesiątkowały ludzi. Doktor zauważył też jeden niezwykły fakt.
~cd 19-06-2020 19:14
do: ~ (19:12)
c.d. Doktor zauważył też jeden niezwykły fakt. Proszę zwrócić uwagę, że zachorowalność na grypę gwałtownie i niewytłumaczalnie spadła dokładnie w momencie wybuchu paniki z powodu zagrożenia koronawirusem. We wszystkich latach krzywe zachorowań na grypę niemal się pokrywają. Ale od marca 2020 krzywa ta gwałtownie spada w trudny do wytłumaczenia sposób mówił. Zauważył, że wygląda to tak jakby zamiast diagnozować u ludzi grypę, zaczęto stwierdzać zakażenia koronawirusem. Doktor odpowiedział też na pytanie dotyczące ilości ofiar. Czy 350 tys. zgonów na świecie z powodu koronawirusa, to dużo czy mało? Każda śmierć jest tragedią. Ale, niestety, ludzie umierali i będą umierać z różnych przyczyn. Każdego dnia odchodzi z tego świata 150-200 tys. osób. Co roku umiera z głodu około 11 milionów dzieci poniżej 5. roku życia, to znaczy 30 tys. małych dzieci dziennie! W ciągu zaledwie dwóch tygodni umrze tych małych dzieci tyle, co na całym świecie zmarło dotychczas z powodu określanego jako COVID-19. A do tego dochodzą zgony z głodu u starszych dzieci, osób dorosłych. Co jest dla Pana bardziej frapujące? Jeśliby Panu naprawdę zależało na ratowaniu życia ludzkiego i gdyby to od Pana zależało, to gdzie skierowałby Pan działania, aby zmniejszyć śmiertelność? zapytał Martyka.
~geopolityka 19-06-2020 19:15
Dowiedz się, co planują wdrożyć globaliści? Jak chcą zniszczyć narody? Jak nas zniewolą? Zapraszam na WIDEO: https://akademiageopolityki.pl/tresci/twoje-darmowe-wideo "Jak świat będzie wyglądał po koronawirusie?"
~ 19-06-2020 19:17
Były dyrektor WHO wypalił: koronawirus sam wygaśnie - nie potrzeba szczepionek. https://robertbrzoza.pl/post/byly-dyrektor-who-wypalil-koronawirus-sam-wygasnie-nie-potrzeba-szczepionek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group