Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6555
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Indywidualne Mistrzostwa Europy STRONG MAN - relacja

Sobota, 24 lipca 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 12:44
Autor: Ściana
Niekwestionowanym zwycięstwem faworyta, Mariusza Pudzianowskiego, zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Europy STRONG MAN na jeleniogórskim lotnisku.

Ulewny deszcz nie przeszkodził fanom tego sportu w gorącym dopingowaniu swych faworytów. O ile pierwsze miejsce było w zasadzie poza zasięgiem rywali Dominatora, o tyle o pozostałe toczyła się zażarta walka. Znakomitą formą mógł pochwalić się Tomasz Nowotniak który zajął w końcowej klasyfikacji drugie miejsce. O włos od miejsca trzeciego był Sławomir Toczek, którego niestety po ostatniej konkurencji wyprzedził Litwin Zydrunas Savickasas. Całość imprezy prezentowała się doskonale zarówno pod względem przygotowania technicznego jak i poziomu rywalizacji sportowej. Na szerszą relację zapraszamy href="http://www.strongman.jelonka.com">tutaj.

Niestety, przy okazji tej imprezy, należy wspomnieć kompletny brak zainteresowania
jeleniogórskiego MZK, które nie postarało się o zabezpieczenie dodatkowych autobusów. Wypada poruszyć też kwestię dostępu pieszych do lotniska. W obecnej chwili nie ma żadnej możliwości bezpiecznego dojścia dla pieszych, podczas deszczu są oni ochlapywani przez jadące ul. Łomnicką samochody. Brak chodnika wpływa też na zwiększenie zakorkowania tej ulicy. Niedługo rozpocznie się w Aeroklubie duża impreza lotnicza oraz festyn jednego z browarów i najprawdopodobniej problem się powtórzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group