Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2380
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

: Inauguracja Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - relacja i foto

Wtorek, 11 stycznia 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 15:46
Autor: PK
 : Inauguracja Jeleniogórskiej Ligi Biznesu  - relacja i foto
Fot. Damian Milko
W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się nowa edycja Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Już po raz drugi reprezentacje jeleniogórskich firm i organizacji stają w futbolowe szranki. W tym roku do ligi przystąpiło 11 ekip wśród których zadebiutowała na piłkarskiej arenie reprezentacja portalu Jelonka.com!

Po części oficjalnej na którą składały się krótkie mowy wiceprezydenta Jeleniej Góry – Józefa Sarzyńskiego i organizatora ligi Piotra Lizaka reprezentującego SP GOL i salon piłkarski PACO FUTBOL na placu gry pojawili się piłkarze. Jako pierwsi do walki stanęli reprezentanci PKS Tour i Dolfamexu. Mecz obfitował w wiele goli ale wpadały one tylko do bramki ambitnych graczy z PKS Tour, w sumie powinni i tak być zadowoleni, że ich bramkarz przepuścił tylko 7 bramek :-). W tym meczu padł też pierwszy hat-trick, którego autorem był Matuszewski.

Jeśli chodzi o występ naszej ekipy to niestety na inaugurację zanotowaliśmy porażkę z Jelfą 1-2. Bramkę dla Jelonki zdobył Łukasz Wrona, gol ten dawał nam remis 1-1, który przez długi okres utrzymywaliśmy grając momentami nawet w 3 osoby! Była to konsekwencja naszego zbytniego gadulstwa co bardzo się nie spodobało arbitrowi prowadzącemu zawody. Warto też wspomnieć o postawie naszego bramkarza Marka Tkacza, który zwijał się jak w ukropie, jednak i on nie był w stanie zapobiec utraty przez nas drugiego gola. Pierwsze koty za płoty i mamy nadzieję, że w kolejnym meczu z drużyną jeleniogórskich prawników FC Temida pójdzie nam lepiej. II kolejka już w następny poniedziałek, zapraszamy do odwiedzenia Hali Miejskiej przy ulicy Złotniczej w imieniu swoim i organizatorów!

I kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - 10 stycznia 2005

PKS Tour 0-7 Dolfamex
Dolfamex: Matuszewski x 3, Loba x 2, Kogut, Ziółkowski

EnergiaPro 2-6 Przyjaciele GOLA
EnergiaPro: Celencewicz, Popiel
Przyjaciele GOLA: Milewski x 2, Lizak x 2, Modrzyk, Oliva Soto

Fromako 4-2 Jelenia Plast
Fromako: Tomoń x 2, Jasieniowski, Górnicki
Jelenia Plast: Pernal, Wałęski

Draexlmaier 1-2 FC Temida
Draexlmaier: Mazur
FC Temida: Janik, Jemai

Jelonka.com 1-2 Jelfa
Jelonka.com: Wrona
Jelfa: Lipowski, Kołodziej

pauza PMPoland

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group